O mne

Už odmalička ma niečo ťahalo k príbehom. Chcela som ich čítať aj tvoriť. Prvú poviedku som napísala v desiatich u babky v robote na písacom stroji. Bola o Svätoplukovi a jeho červenom Ferrari. 
Z neznámych dôvodov som sa rozhodla vyštudovať hotelovú akadémiu. Nemalo to s písaním a so slovenčinou nič spoločné, ale naučili ma variť a získala som kopu nových skúseností z praxe, takže vôbec neľutujem, že som tam strávila tých päť rokov života. Moje ďalšie kroky však smerovali k štúdiu editorstva. Úprimne? Ani zďaleka som nedostala to, čo som očakávala (a to, čo študentom sľubovali na reklamnom letáku). 
Rada pracujem s rukopismi, pomáham autorom rozvíjať ich talent. V prvom rade som však autorka. Mojím najväčším snom je vydať knihu, čo sa mi aj budúci rok podarí vďaka vydavateľstvu Albatros Media. Popritom však pracujem ako editorka vo vydavateľstve Magna, kde som naďalej zaprataná príbehmi.
Najobľúbenejší autori: Cassandra Clare, Sarah J. Maas, Meg Cabotová, Kerstin Gierová, Philip Pullman, Richelle Mead
Najobľúbenejšie seriály: Teen Wolf, Stranger Things, Lucifer, The Flash
Čo rada robím (okrem vyššie spomenutých aktivít): fotím, cestujem, športujem, blogujem, varím a pečiem

Máte nejaké otázky ohľadom písania, vydávania knihy či blogovania? Potrebujete s niečím poradiť? Určite mi napíšte! Pokiaľ budem vedieť, pomôžem. 

Žiadne komentáre